Naše jednorazové kompostovateľné obaly dodávame na veľké festivaly, do firiem a gastro prevádzok, ktorým záleží na prírode. Teší nás, že môžeme spolupracovať s týmito zvučnými značkami:

Spolupracujeme

YEME

Úspešná spolupráca s predajcom kvalitných lokálnych potravín nás veľmi teší. Nielen že sú ich obchody krásne a každý nákup je zážitkom, okrem toho dbajú aj na ekológiu. Všetky nimi vyrobené deli lahôdky sú balené v našich obaloch, ktoré sa po použití zkompostujú v ich vlastnom zero waste centre.

LUNTER

Jedna z prvých sietí prevádzok, ktorá prešla len na kompostovateľné obaly. Inovátor na slovenskom trhu dokazuje, že keď sa chce, tak sa dá. Zákazníci tiež ocenili ekologické zatavovanie bez prídavnej „vône“ umeliny.

POHODA

Najväčší festival na Slovensku ako prvý otvoril tému uvedomelého správania sa na masových podujatiach. Ekologické obaly boli povinnosťou už v čase, keď väčšina z nás nevedela, že sú vôbec dostupné. Postupne začali odpad na podujatiach triediť a najnovšie tiež verejnosť na ekologické témy vzdelávajú.

VEG LIFE

Veg life robí rozvozy po celej Bratislave a na ich jedlo sa čaká v radoch. Zákazníci si môžu vybrať, ako si dajú jedlo zabaliť. Buď si donesú vlastnú nádobu, alebo si obed odnesú v našich kompostovateľných nádobách. Bez výčitiek.

BISTRO.SK

Vyhľadávač dovozu jedla sa od začiatku staval k ekológii pro-aktívne. Rozširujú povedomie o možnostiach ekologického balenia v radoch prevádzkarov, zároveň si ich zákazníci vedia na základe piktogramu vybrať reštaurácie, ktoré eko obal ponúkajú.

PALM STREET BOYZ

Chlapci z Prievidze sa odlíšili jedlom aj vizuálom. Ich pojazdný stánok si nemôžete nevšimnúť. Inú ako ekologickú cestu balenia fantastických jedál ani nezvažovali. Oceňujeme ????

FAJNÉ POTRAVINY

Lokálne potraviny na východe Slovenska si razia svoju cestu medzi štandardnými supermarketmi. Nájdete u nich široký výber „úprimných“ potravín, a sortiment deli produkcie zabalenej v našich obaloch sa ďalej rozširuje.

#BIONELA.EU

Náš Instagram

Sledujte nás a nezmeškajte novinky