Ako prví sme na slovenský trh priniesli ekologické zatavovanie jedál. Je vhodné pre všetky reštaurácie a iné gastro prevádzky, ktoré jedlo balia aj na donášku alebo so sebou.

Misky na zatavovanie sú vyrobené z cukrovej trstiny a laminované vrstvou bioplastu, vďaka čomu sú odolné aj voči tekutinám. V našej ponuke si môžete vybrať z jedno, dvoj a trojkomorových misiek s objemom 350 – 1000ml. Na výber k nim poskytujeme 2 druhy kompostovateľných zatavovacích fólií a doplnkové zatavovacie matrice. Všetky misky aj fólie pochádzajú od renomovaných európskych výrobcov, sú certifikované a kompostovateľné. Plne nahrádzajú klasické plastové obaly a menuboxy.

Balenie obedov

Výhodou balenia do zatavovacích misiek je, že pokrmy sa z misiek nevylejú ani nevytečú. Zatavené misky sú vhodné aj na teplé pokrmy, keďže do jedla ani vplyvom vyššej teploty neprepúšťajú žiadne škodliviny.

Balička hotových jedál

Pokiaľ máte záujem o technológiu zatavovania, dodáme vám značkový poloautomatický zatavovací stroj, vrátane zaškolenia a servisu alebo ponúkame možnosť dodania matríc do zatavovacieho stroja, ktorý používate.  Stroj je možné na skúšku si zapožičať a priamo vo vašej prevádzke vyskúšať, či vám takéto balenie jedla bude vyhovovať.

Zatavovací stroj a technológia balenia obedov

Pre viac informácií o cene, spôsobe práce s týmto strojom, zapožičaní, či ďalších otázkach nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 908 111 746, e-mailom na info@bionela.eu, alebo využite kontaktný formulár.

Ako sa zatavuje gastro obal s hotovým jedlom

Mám záujem o bližšie informácie

      Súhlasím so zaradením do newslettera.